Skip links

Hakkımızda

Bizi Yakından Tanıyın

Dinamik, güleryüzlü ve deneyimli ekibiyle Özel Mis Klinik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, sizlere ‘Mis gibi bir gülüş’ kazandırabilmek için 2021 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Mis Klinik, uzman hekim kadrosu ile tam donanımlı kliniğinde tüm branşlarda hizmet vermektedir. Özel Mis Klinik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, ağız ve diş sağlığı alanında gelişmiş ileri teknolojiyi kullanan bir diş polikliniğidir.

Ne Yapıyoruz ?

Dental implant uygulamaları, gülüş tasarımı, ortodonti tedaviler (metal ve seramik raketler, şeffaf plak tedavisi), çene-eklem rahatsızlıkları, diş çürükleri ve diş eti hastalıkları, laser ile tedavi, diş beyazlatma, zirkonyum diş kaplama, diş dolgusu, kanal tedavisi gibi birçok konuda son teknolojiyi takip eden cihazlarıyla tedavi veren Özel Mis Klinik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, ayrıca diş hekiminden korkan çocukların ve engelli hastaların diş tedavilerini de genel anestezi altında gerçekleştiriyor.

Özel Mis Klinik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde en iyi sağlık hizmetini, bilgili, deneyimli personelimiz,  tek kullanımlık kaliteli malzemeler ve otoklav cihazlarıyla sterilizasyon ve dezenfeksiyon mevzuatlarına uygun bir ortamda vermektedir.

Özel Mis Klinik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği gün içerisinde gelemeyen hastalarımız için Pazar günü hariç 6 gün 20:00’a kadar açıktır. Randevu almak, ağız ve diş sağlığınız ile ilgili aklınıza takılan tüm sorularınız için polikliniklerimizden uzman hekimlerimizden oluşan kadromuza ulaşabilirsiniz.

Randevu zamanlarını, hastalarımızı arayarak ve sms yoluyla bilgilendiriyoruz. Ağız ve diş sağlığımız için erken teşhisin ne kadar önemli olduğunu hatırlatır ve yılda en az iki kez diş hekimine muayene olmanız gerektiğini unutmamanızı rica ederiz.

4000+
Başarılı Tedavi
3000+
Mutlu Hasta
4
Hekim
3
Klinik
This website uses cookies to improve your web experience.
Yazışmaya Başla
1
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?